Rezultate JP 2022

Fete 6-8 ani

Nr.concurs Nume Prenume Timp traseu Penalizari Timp final Clasament
11 Pasarel Nadia Alexandra 00:01:04,07 00:00:00,00 00:01:04,07 1
46 Enachescu Alecsandra 00:01:00,63 00:00:04,00 00:01:04,63 2
72 Motoc Natalia Maria 00:01:06,99 00:00:00,00 00:01:06,99 3
92 Vlad Ana Ilinca 00:01:05,48 00:00:08,00 00:01:13,48 4
34 Ardeleanu Sofia 00:01:04,15 00:00:12,00 00:01:16,15 5
62 Medeea Titon 00:01:29,19 00:00:08,00 00:01:37,19 6
39 Craciun Nadia 00:01:21,93 00:00:20,00 00:01:41,93 7
73 Spinu Adelina-Andreea 00:01:26,57 00:00:36,00 00:02:02,57 8
2 Ionescu Sofia Ioana 00:02:00,16 00:00:32,00 00:02:32,16 9

Băieți 6-8 ani

Nr.concurs Nume Prenume Timp traseu Penalizari Timp final Clasament
71 Pralea Rares Daniel 00:01:02,07 00:00:04,00 00:01:06,07 1
12 Zurba Eduard Mihai 00:01:04,50 00:00:04,00 00:01:08,50 2
44 Luca Cezar Ștefan 00:01:00,65 00:00:08,00 00:01:08,65 3
90 Datcu Edan 00:01:02,38 00:00:08,00 00:01:10,38 4
88 Topalescu Filip 00:01:07,42 00:00:04,00 00:01:11,42 5
82 Trandafir Sebastian 00:01:08,34 00:00:08,00 00:01:16,34 6
59 Stefan Cristea 00:01:08,91 00:00:12,00 00:01:20,91 7
83 Gheonea Emanuel 00:01:13,95 00:00:08,00 00:01:21,95 8
53 Ene Alexandru 00:01:14,19 00:00:08,00 00:01:22,19 9
10 Prunău Tudor Andrei 00:01:06,58 00:00:16,00 00:01:22,58 10
38 Gâdei Ștefan 00:01:17,25 00:00:08,00 00:01:25,25 11
17 Ivanov Teodor 00:01:17,59 00:00:12,00 00:01:29,59 12
68 Bădoiu Filip Ioan 00:01:14,00 00:00:16,00 00:01:30,00 13
99 Grecu Mihnea 00:01:23,43 00:00:08,00 00:01:31,43 14
9 Cersemba Radu Cristian 00:01:11,46 00:00:20,00 00:01:31,46 15
22 Luca Nicolas Catalin 00:01:15,37 00:00:24,00 00:01:39,37 16
97 Nicanov Radu viorel 00:01:22,16 00:00:20,00 00:01:42,16 17
91 Mardaru Dinu-Cristian 00:01:20,00 00:00:28,00 00:01:48,00 18
3 Ionescu Fabian Gabriel 00:01:19,08 00:00:32,00 00:01:51,08 19

Fete 9-11 ani

Nr.concurs Nume Prenume Timp traseu Penalizari Timp final Clasament
23 Ionascu Maria 00:00:55,20 00:00:08,00 00:01:03,20 1
20 Dobrovăț Gabriela 00:01:01,79 00:00:08,00 00:01:09,79 2
81 Lungeanu Ana-Maria 00:01:07,80 00:00:04,00 00:01:11,80 3
60 Cristea Ioana 00:01:02,61 00:00:16,00 00:01:18,61 4
18 Ciuntu Irina 00:01:11,89 00:00:16,00 00:01:27,89 5
48 Paraschiv Teodora 00:01:13,42 00:00:16,00 00:01:29,42 6
19 Arboreanu Antonia Madalina 00:01:15,07 00:00:20,00 00:01:35,07 7
29 sofronea maria 00:01:17,16 00:00:20,00 00:01:37,16 8
50 Leopa Amalia Gabriela 00:01:15,72 00:00:32,00 00:01:47,72 9
55 Costache David Robert 00:01:21,64 00:00:28,00 00:01:49,64 10
85 Bunga Mara Simona 00:01:34,66 00:00:20,00 00:01:54,66 11

Băieți 9-11 ani

Nr.concurs Nume Prenume Timp traseu Penalizari Timp final Clasament
75 Bujeniță Darius 00:00:55,27 00:00:00,00 00:00:55,27 1
36 Popa Ianis Gabriel 00:00:56,51 00:00:00,00 00:00:56,51 2
5 Cazacu Nicolas Ionuț 00:00:52,88 00:00:04,00 00:00:56,88 3
13 Miron Tudor-Matei 00:00:58,23 00:00:00,00 00:00:58,23 4
96 Asăvoae Răzvan-Alexandru 00:00:58,16 00:00:04,00 00:01:02,16 5
74 Stoenciu Matei Adrian 00:01:02,26 00:00:00,00 00:01:02,26 6
80 Enache Radu 00:01:03,27 00:00:04,00 00:01:07,27 7
70 Dragan Eduard Stefan 00:00:58,03 00:00:12,00 00:01:10,03 8
7 Gorciu Alexandru Stefan 00:01:03,45 00:00:08,00 00:01:11,45 9
25 Marin Adrian Constantin 00:01:04,67 00:00:08,00 00:01:12,67 10
100 Bercea Bogdan-Gabriel 00:01:09,23 00:00:04,00 00:01:13,23 11
89 Topalescu Matei 00:01:05,50 00:00:16,00 00:01:21,50 12
66 Basalic Andrei 00:01:10,10 00:00:12,00 00:01:22,10 13
41 Gorga Gabriel 00:01:06,36 00:00:16,00 00:01:22,36 14
101 Nistor Rares Andrei 00:01:07,80 00:00:16,00 00:01:23,80 15
32 Gornescu Dragos Gabriel 00:01:05,38 00:00:20,00 00:01:25,38 16
84 Ispirliu Ianis Andrei 00:01:09,62 00:00:16,00 00:01:25,62 17
94 Schlahetka Alexandru 00:01:12,28 00:00:16,00 00:01:28,28 18
61 Balan Andrei 00:01:09,21 00:00:20,00 00:01:29,21 19
37 Goleanu Denis Andrei 00:01:09,25 00:00:20,00 00:01:29,25 20
45 Luca Rareș Andrei 00:01:05,62 00:00:24,00 00:01:29,62 21
79 Coroiu Sebastian Ștefan 00:01:06,03 00:00:24,00 00:01:30,03 22
33 Gornescu Adrian 00:01:15,78 00:00:16,00 00:01:31,78 23
64 Popa Andrei 00:01:11,85 00:00:20,00 00:01:31,85 24
98 Ungureanu Calin Andrei 00:01:12,40 00:00:20,00 00:01:32,40 25
43 STRATULAT DARIUS ALEXANDRU 00:01:12,89 00:00:20,00 00:01:32,89 26
69 BOROȘ TUDOR 00:01:17,37 00:00:16,00 00:01:33,37 27
42 Damian Radu Octavian 00:01:22,86 00:00:16,00 00:01:38,86 28
87 Gatu David-Cristian 00:01:19,17 00:00:20,00 00:01:39,17 29
28 Gafton Eduard 00:01:23,32 00:00:16,00 00:01:39,32 30
26 Dragomir Sandu Cezar 00:01:19,80 00:00:20,00 00:01:39,80 31
6 Andrei Mihai Alexandru 00:01:12,03 00:00:28,00 00:01:40,03 32
65 Cristea Eduard Stefan 00:01:22,70 00:00:20,00 00:01:42,70 33
67 Constantin Daniel Cristian 00:01:20,18 00:00:24,00 00:01:44,18 34
47 Lefter Robert 00:01:26,40 00:00:20,00 00:01:46,40 35
63 Popa Gabriel 00:01:10,88 00:00:38,00 00:01:48,88 36
14 Hirjan Luca Andrei 00:01:19,32 00:00:32,00 00:01:51,32 37
102 Militaru Eric 00:01:37,92 00:00:16,00 00:01:53,92 38
15 Fotache Rares Andrei 00:01:20,72 00:00:36,00 00:01:56,72 39
77 Onofrei Robert 00:01:40,18 00:00:24,00 00:02:04,18 40
52 Tudorii Dragos Mihai 00:01:34,72 00:00:32,00 00:02:06,72 41

Fete 12-14 ani

Nr.concurs Nume Prenume Timp traseu Penalizari Timp final Clasament
86 Lazăr Denisa Andreea 00:02:07,45 00:00:20,00 00:02:27,45 1
49 Paraschiv Crina 00:02:16,74 00:00:20,00 00:02:36,74 2
21 Balica Andreea – Gabriela 00:02:54,43 00:00:40,00 00:03:34,43 3

Băieți 12-14 ani

Nr.concurs Nume Prenume Timp traseu Penalizari Timp final Clasament
76 Secuianu Dominique Richard Anakin 00:01:47,72 00:00:00,00 00:01:47,72 1
35 Zamfir Yannis Florin 00:01:25,33 00:00:24,00 00:01:49,33 2
8 Verdes Rares Stefan 00:01:46,03 00:00:04,00 00:01:50,03 3
93 Trifan Rares 00:01:34,12 00:00:20,00 00:01:54,12 4
31 GURZU MATEI 00:01:46,06 00:00:12,00 00:01:58,06 5
4 Beliciu Eduard Andrei 00:01:54,18 00:00:08,00 00:02:02,18 6
95 Neagu Tudor-Stefan 00:01:58,36 00:00:12,00 00:02:10,36 7
24 Salavastru Albert 00:01:46,74 00:00:28,00 00:02:14,74 8
58 Stefan Patilea 00:01:50,75 00:00:24,00 00:02:14,75 9
16 MIRON EDUARD-IULIAN 00:01:44,14 00:00:32,00 00:02:16,14 10
78 Petrea Alexandru 00:02:07,47 00:00:16,00 00:02:23,47 11
1 Ionescu Eduard Andrei 00:02:07,91 00:00:32,00 00:02:39,91 12
30 GURZU David-Ștefan 00:02:05,40 00:00:40,00 00:02:45,40 13
27 Dragomir Sandu Mircea 00:02:09,70 00:00:44,00 00:02:53,70 14
54 Plesnecute Matei Eduard 00:02:22,51 00:00:32,00 00:02:54,51 15
       

Sponsori

 

 

 

 

 

 

 

Prodconfort

 

 

 

 

 

Parteneri

 

 

Primaria Galati

THT Studios

Parteneri Media

 

 

free_rider

 
 

explore

 

Facebook

 

Contactati echipa J.P.

 

Stiri recente

 
  Atenție! Nu vor exista înscrieri la fața locului! Doar astăzi și mâine mai puteți să vă înscrieți la Macin Mountain Fun – Greci (3-5 iunie 2022) pentru cursele dedicate adulților, la copii fiind ocupate deja toate locurile.
  STOP înscrierilor la cursa copiilor pentru Macin Mountain Fun – Greci (3-5 iunie 2022)! Nu uitați sa achitați taxa de participare până pe 20 mai.   P.S. Nu se fac înscrieri la fața locului!